Esrarlı aynı aşama yazılımlarda geçmiş dönüş açıklarını bulanlara bergüzar veriyor

Esrarlı aynı aşama yazılımlarda geçmiş dönüş açıklarını bulanlara bergüzar veriyor

Genelde yazılım ve donanım ekosistemine cemaat üreticilerin şişman ödüller dağıttığı zahir bulma programları düzenlediğine tanık oluyoruz. Bu nöbet üçüncü canip tıpkı firma açıkları bulanları ödüllendireceğini duyurdu.

 

Kullanılmamış aynı büro

 

Aslında daha önce Zerodium adında aynı adım iPhone modellerini alarga jailbreak yapabilen bir ekibe 1 milyon dolar hediye vermişti. Bu sefer Dubai kaynaklı Crowdfense girişimi henüz şişman aynı hediye havuzu ile çıkageldi.

 

Antrparantez Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’üstelik yayında!

Girişim iPhone, Android, macOS ve Windows sistemlerinde evvel ahit açıklarını bulanlara 500 bin dolar ile 3 milyon dolar ortada mütebeddil dürü vadediyor. Bütün ödül havuzu ise 10 milyon dolar.

 

Berenarı büyük tıpkısı meblağa vasıl programın bandaj çekeceği gerçeklenmiş. Olur bu girişim elde ettiği açıkları ne yapacak? Son dönemde manşet kuvvetlerinin suçlulara ilişkin oynak cihazları açmakta takı yaşadığını biliyoruz. Hamle aha bu noktada oyuna karışma olmayı amaçlıyor. Kilit hal ekipmanlarının milyon dolarlara varabildiği günümüzde hamle hazırladığı şifre nakız araçlarını asayiş güçlerine satacak. Böylelikle dağıttığı ödülden elan fazlasını nail olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM