Epic Games imtihan kullanıcısına sorun açtı

Epic Games imtihan kullanıcısına sorun açtı

Benzeri müddet ilk PUBG Corp. ile uzlaştırma ihlali tartışması işlek ve sonrasında tatlıya bağlayan Epic Games bu misil kendi test kullanıcısına suçlamalarda bulundu. Stüdyo kullanıcısının meçhul bilgileri sızdırdığını kanıt ediyor.

 

Ödence isteniyor

 

Genelde baziçe stüdyoları eskimemiş ayrımsız yapımı piyasaya çıkmadan ilk boş veya bağlı şekilde beta süreci yürütüyor. Ara Sıra firmalar ise baziçe ile ilgilendiren bilgilerin sızmaması üzere sınav ekibi ile benzeri ambargo anlaşması yapıyor. Yani test kullanıcıları muayyen berenarı dilimine kadar bilgileri açıklayamıyor.

 

Antrparantez Bkz.Pokemon Quest bu sefer görevlere çağırıyor

Epic Games de Fortnite oyunu için imtihan kullanıcılarıyla engelleyim anlaşması imzalamış. Hangi var ki Thomas Hannah adındaki tıpkısı kullanıcı, dördüncü sezon amacıyla hazırlanan baziçe içi etkinliği zamanından evvel üçüncü taraf tıpkısı töz ile paylaşmış.

 

Elan sonradan bu üs bile Reddit üstünde elde ettiği bilgileri paylaşınca Epic Games birlikte bu kişiye sav açmış. Firma kendisinden habersiz yerine paylaşılan bu bilgi dolayısıyla maddesel adına zarara uğradığını tez ediyor.

 

7 Mayıs tarihinde açılan davada alın canip da savunmasını yapmış. Hannah konuştuğu kişinin bilgelik sızdıracağını oranlama edemediğini ve kendisine sonsuz çıkarım yapabileceği tarzda sorular sorarak yanılttığını belirtiyor. Önümüzdeki aylarda görülecek davada hangi büyüklüğünde tıpkı ödence belirlendiği açıklanmadı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM