Elektrikten internet nasıl alınır? – TP-Link TL-WPA8630P tahlil

Elektrikten internet nasıl alınır? – TP-Link TL-WPA8630P tahlil

Powerline ve WiFi Extender olarak çalışan bu model, 2.4 GHz ve 5 GHz bantlarında kablosuz ağ desteği sunuyor. Kablosuz ağda toplam data aktarım hızı 1350 Mbps seviyelerine değin ulaşan bu model, elektrik hattı üzerinden de internetini, diğer odalara tam verim ile sunabiliyor.

TP-Link TL-WPA8630P inceleme

Elektrik hattı üzerinden internet dağıtımı karşılayan ve bununla beraber WiFi Extender olarak kullanılabilen TP-Link TL-WPA8630P tahlil videosu ile karşınızdayız. Elektrikten internet dağıtımı artık muhtemel!

Elektrik hattı üzerinden, diğer odalara interneti paylaşmak ise son derece basit. İkili olan sette yer alan verici görevindeki modeli (TL-PA8010P), modem veya router’a ethernet kablosu ile bağladıktan sonra, WiFi Extender olarak çalışan cihazı (TL-WPA8630P), interneti edinmek istediğiniz odaya takıp çalıştırdıktan daha sonra, her iki cihazda yer alan Pair tuşuna basmanız tatmin edici olacak. İki cihazın aynı elektrik hattı üzerinde yer alması gerektiğini hatırlatmakta üstünlük var.

Evinizdeki mevcut baskı hatlarını kullanarak kablosuz ağınızı genişletmek bu kadar basit. Evinizdeki herhangi bir alana internet bağlantısı adapte etmek için TL-WPA8630P cihazını kuvvet kaynağına bağlayın, bu bağlantıyı en sevdiğiniz kablolu ve kablosuz tüm cihazlarla paylaşın.

Beamforming Özellikli 2X2 MIMO

2X2 MIMO’yu bir otobana ekstra şeritler eklemek gibi düşünebilirsiniz. Daha yüksek hız ve daha sağlam deneyimlerin keyfine varmanız için ansızın çok bağlantıyı aynı anda kurabilir
tpPLC Yardımcı Programı ve tpPLC Uygulaması, ağ yönetiminizi kolaylaştırır ve ağınızı koruma altına alır. tpPLC uygulamasını iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için indirebilirsiniz.
Powerline cihazlarının, aynı elektrik devresine bağlanarak iki veya daha artı dizi halinde devreye alınması gerekir. TP-LINK Powerline cihazları, her türlü HomePlug AV ya da her türlü markanın HomePlug AV2 uyumlu Powerline cihazlarıyla çalışabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM