Elastik Galaxy X amacıyla eskimemiş gün!

Elastik Galaxy X amacıyla eskimemiş gün!

Samsung’un streç ekranlı katlanabilir telefonu ile ait söylentiler bitmek bilmiyor. Kullanılmamış iddiaya bakarak işaret, “Galaxy X” ünlü esnek telefonunu önümüzdeki sene Consumer Electronics Show’de tanıtacak. Bu bilgelik Çinli toplumsal medya sitesi Weibo’birlikte Ice Universe ünlü sızıntılarıyla ünlü hesap aracılığıyla paylaşıldı.

Bu sene gerçekleşen CES’te Samsung streç ekran teknolojisinin prototipini sergilemişti, bu yüzden gelecek CES’te elastik bire bir telefonun kullanıma amade olması olabilir görünüyor. Ati sene tıpkısı etkinlikte Galaxy S10’un duyurusu ve piyasaya sürülüşü gerçekleşmesi bekleniyor.

Ne olursa olsun Galaxy X’in Galaxy S10 satışlarını etkilemesi dokuz canlı olabilir görünmüyor. Galaxy S10’un 1,800 dolar olacağı söylentileri, ayrıca katlanabilir streç ekranlı bir telefonun hitap ettiği kitlenin değişik olması, iki telefonun satışlarının birbirleri ile çakışmasını önleyecektir.

Galaxy X’e rakip olabilecek yegâne cihaz olan Microsoft Andromeda ise iddiaya göre evet tahrip edildi evet dahi çok geç tıpkısı tarihe ertelendi. Bu yüzden Samsung’un bu eskimemiş fikri rakipsiz ayrımsız piyasada satacak olması sükse ile sonuçlanabilir.

Önceki HaberTürkiye için dolgunca selen! Kurtulmalık Saldırıları Azaldı!  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM