Dünyanın birincil 10 GIGABIT Router’ı elimizde!

Dünyanın birincil 10 GIGABIT Router’ı elimizde!

Asus Computex 2018’de neler tanıttı?

Tayvan’dan düzenlenen Computex 2018 fuarında, Asus’un çok sayıda ürünü tanıtıldı! Bunları sizler için uygun takip ederek paylaştık! Peki, Asus Computex 2018’de neler tanıttı?

ROG defalarca oyunculara yerinde donanım ve cihazlarla ön plana çıkıyor. bu nedenle dünyanın ROG Rapture GT-AX11000 ise dünyanın birincil üç bant 802.11ax router’ı olarak anında göze çarpıyor. En yüksek toplam çıkış düzeyi takriben 11.000 Mbps (2,4 GHz bandında 1148 Mbps’e dek ve 5 GHz bantlarının her ikisinde 4804 Mbps’e kadar) olan mahsul en yoğun ağlar için geliştirilmiş. Ekstra 5 GHz bandı ise öteki kablosuz işlemlerin ana makinelerinize karışmasını durdurmak için oyun cihazlarına ayrılabiliyor. Biz de sizler için bu ilginç ürüne yakından bakıyoruz. İyi seyirler!

Bildiğiniz gibi, çoğu kablosuz router’da kablolu temas için Gigabit Ethernet bulunuyor. Fakat Rapture GT-AX11000, bunu bir adım daha ileri götürerek çok daha yüksek kablolu bağlantı hızı için 2,5 Gbps Ethernet portu sunuyor. Ekstra bant genişliği doğruca tek bir sistem, birdenbire artı gigabit sınıfı cihazla en yüksek hızda irtibat kurabiliyor veya daha pozitif çıkış elde etmek için fazla sayıda girişi birlikte kullanan NAS cihazlarından faydalanabiliyor.

ASUS Game Boost Adaptive QoS teknolojisi ağ aktivitelerini analiz ederek oyunla ilgili trafiği diğer her şeyin önüne geçiriyor. Böylece dosya indirme ve yayınlama gibi yüksek bant genişliği gerektiren işlemlerin çevrim içi oyunlarda geç kalma oluşturmasını engelliyor. Kasanın dışarıya yer alan yeni Boost Key, kullanıcıların web ya da tatbik arayüzünü kullanmadan Game Boost veya DFS bandı gibi özellikleri açıp kapamasını sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM