Devir-Man ile Wasp birlikte geldi!

Devir-Man ile Wasp birlikte geldi!

Marvel Stüdyoları’nın heyecanla muhtemel filmi “Antlaşma-Man And The Wasp” 6 Orak Ayı 2018 tarihinde vizyona girmeden önce, dünyanın yeryüzü aceleci büyüyen canlı baziçe firması Netmarble Corp. oynak RPG oyunu MARVEL Future Fight oyununa Zaman-Man ve Wasp kahramanlarının katılacağını açıkladı.

Güncellemede ayrıca Hayvan Çarpışma moduna Zaman-Man and The Wasp filminden esinlenilen iki yıpranmamış seksiyon birlikte getiriyor. Oyuncular Hayalet karakteriyle Hank Pym’in laboratuvarına girebilir evet de Ahit-Man namına Hayalet ile savaşabiliyor. Antrparantez oyuna ilk defa Barışma Akınları dahi geliyor, böylecene oyuncular gelişigüzel çalışıp hararetli Akış Çıban Düşmanlarını yenerek henüz gani ödüller alabiliyor.

Oyuncular, akıbet güncelleme ile birlikte ayrıca Tabur-3 geliştirmeleri ve Thor ile Zaman-Man amacıyla bakir sonuncu yetenekler kabil özge değişikliklere de erişebilecek.

MARVEL Future Fight, gücük benzeri süre önce üçüncü yıldönümünü kutladı ve Dünya’nın temas yerindeki 84 milyondan aşkın oyuncusu amacıyla oyun içi etkinlikler düzenledi. Oyun, şu anda App Store ve Google Play üzerinden Dünya’nın temas durumunda oynanabilir.

Android ve iOS cihazlarda 03 Orak Ayı 2018 tarihinden itibaren uygulanan olacak en son güncellemede Marvel çizgi romanlarının sayfalarından sâdır üç yeni karakter ve dört yeni kostüm ati:

Goliath: Hank Pym’in laboratuvar ortağı Bill Foster, alp Goliath kalkışmak üzere Pym Partiküllerini kullanarak bedenini ve gücünü artırıyor.   Fantom: Haddinden Fazla zeki aynı ajan, mucit ve patlayıcı uzmanıdır. İstediği zaman dokunulmaz olmasına imkân veren ayrımsız kostüm giyer.   Wasp: Hank Pym’in kızı Nadia Van Dyne, yeni Wasp başlamak üzere Ant-Man Kıyafetini geliştirdi. Erke şuaları atabilir, uçabilir ve boyutunu küçültebilir.   Eskimemiş Kostümler: Ati olan kullanılmamış filmden esinlenilen Devir-Man, Wasp ve Ghost kostümleri, ayrıca hem Ultron hem Hank Pym’in özelliklerini birleştiren aynı Dev Herif Ultron Pym kostümü Eski HaberYeni Casper, MediaTek Helio P60 ile Geliyor Ahir HaberSosyal Iletişim Araçları Vergisi Hakikat Oldu!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM