Bilinmez mod, YouTube’a geldi!

Bilinmez mod, YouTube’a geldi!

Android’in YouTube uygulaması, peçe saklama üzerine artık çokça henüz dolgunca. Uygulamaya yıpranmamış eklenen bilinmeyen mod işlevi, çıktı kül Android’liler tarafından kullanılabiliyor.

Chrome’dakine benzer benzeri belirsiz mod işlevi, YouTube uygulamasında Mayıs’tan bu yana sınav ediliyordu. Işlev tıpkısı Chrome’üstelik olduğu kadar izlediğiniz videoların geçmişinize kaydedilmemesini sağlıyor. Belirsiz moda ulaşmak üzere yanay fotoğrafınıza dokunup “Adsız modu aç” seçeneğine dokunmanız yeterli.

İşlevi açtığınızda okulunuzun, şirketinizin ve servis sağlayıcınızın YouTube etkinliğinizi görebileceğine dayalı tıpkısı hikmet görüntüleniyor. Bilinmedik modda bulunduğunuz sürece pratikte buna dayalı beş altı işaret görüyorsunuz. Gözlüklü ve şapkalı bilinen bayrak, profil simgesinin yerini alırken altta çubuk, bilinmedik modda olduğunuzu açıkça tıpkısı biçimde gösteriyor. YouTube menüsü bilinmeyen modda de kullanılabiliyor ancak hoppadak Methal ve Haddinden Fazla izlenenler seçeneklerine ulaşabiliyorsunuz. Abonelikler, Mevrut kutusu ve Bibliyotek kadar bölümlere aksetmek istediğinizde yersiz bir ekran çıkıyor ve bu bölümleri görebilmek üzere gizli modu ayrılma etmeniz gerektiği söyleniyor.

Yeni işlevi YouTube’un en son sürümüne yükselttikten sonra görebilirsiniz.

Geçmiş HaberSony Xperia XZ2 Premium “Farklı” Olacak Ahir HaberSamsung’dan Çift Kameralı Kapaklı Telefon!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM