Apple Watch 4

Apple Watch 4

Apple Watch 4 ile bu yıl karşılaşmayı bekliyoruz ve bu karşılaşma, Eylül ayı dek erken bir dönemde bile olabilir. Hatta bu ürünün hemen şimdi EEC (Eurasian Economic Commission – Avrasya Idareli Komisyonu) listelerine girmiş olabileceğinden dolayı karşılaşmanın yakınlığını destekleyen yeni kanıtlar ortaya çıkmış durumda.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

İsimleriyle belirtilmeseler de, Apple’a ait watchOS 5 ile çalışan altı adet bilinmez “kişisel giyilebilir elektronik aygıt” için model numaraları listelere girdi. Nashville Chatter göre ayrım edilen listede A1975, A1976, A1977, A1978, A2007 ve A2008 model numaraları yer alıyor.

Burada daha fazla bilgi sunulmuş olmasa da, EEC kadar sertifikalanmaları yakın zamanda satışa sunulma ihtimallerini güçlendiriyor ve Eylül ayının başlarında iPhone 11 ile beraber sunulmaları olası gözüküyor.

2018082111053284188.jpg Apple Watch 4 Çok Yakın

Listelenen model sayısına gelince fazladan altı modelin söylenebilir oysa takriben en düşük iki boyutun sunulacağı ve bazılarının LTE’siz veya bambaşka malzemelerden yapılmış olarak sunulabileceği düşünülürse, altının öyle da artı seçenek bırakmadığı düşünülebilir.

Eğer bunlar var olan büyün modeller iseler, Apple Watch 4’ün seçenek sayısı, Apple Watch 3’ten eksik olacak demektir. Neyse oysa tanıtım tarihi yaklaşıyor ve muhtemelen çok fazla beklemeyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM