Android’e bakir işgal işlevi!

Android’e bakir işgal işlevi!

Google, Android kullanıcılarını istenmeyen aramalardan çevirmek için yıpranmamış adımlar attı. TrueCaller kadar üçüncü fırka uygulamalar, bilmediğiniz yahut dağ amaçlı çağrıları engellemeye müteveccih işlevleri tıpkısı süredir sunuyorlar. Şimdi ise Android kullanıcıları, bu çeşit ayrımsız karışma işlevini melfuf ayrımsız yazılım olmadan kullanabilecekler.

Android’in stok sürümüyle gelen Google Phone uygulaması, yıpranmamış yayınlanan güncellemesiyle istenmeyen çağrıları spontane adına engelleyebiliyor. Varsayılan kendisine merbut bulunan işlevi etkinleştirdiğinizde, bu tür çağrılarla ilişkin her uyarı görmüyorsunuz. Engellenen çağrılar, çağrı geçmişinde görünüyor ancak çağrı geldiğinde telefonunuz çalmıyor ve kaçan çağrıyla ilgilendiren gelişigüzel uyartı gösterilmiyor. Arayan kişinin ünlü rey bırakması halinde bu mesaja ulaşabiliyorsunuz.

Bazı telefon üreticileri kişi komütatör uygulamasını sunduğundan, Google Phone uygulaması her telefonda bulunmuyor. Google Phone’u kullananlar ise güncellemeyi Play Store üzerinden gerçekleştirebilirler.

Esbak HaberFacebook, Esasen “Yanlışlıkla” Sildi! Sonraki HaberSamsung Galaxy A6+ Tetkik

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM