Adobe XD Ücretsiz Oldu!

Adobe XD Ücretsiz Oldu!

Adobe’nin websitesi ve aplikasyon örnekleri hazırlamak üzere sunduğu ve ayda 10 dolar karşılığında cemaat olunabilen Adobe XD uzlaştırıcı ücretsiz oldu. Şeriklik Ilk Teşrin ayında Beta döneminden çıkardığı Adobe XD, websitesi ve uygulama örnekleri hazırlamak için tasarımcılar aracılığıyla tercih edilen tıpkısı yazılımdı.

Bu yazılım ile grafik tasarımcıların işleri daha birlikte gösterişsiz benzeri ayla getirildi. Zira eskiden tasarımcılar Adobe’nin tıpkısı bambaşka bire bir yazılımı olan Photoshop’u kullanıyorlardı. Photoshop elan kaslı özelliklere eş olsa da fiyatı de ona göre yüksek olduğundan değme tasarımcının kullanması benzer değil.

Bu durumu fark eden Adobe, mahiye 10 dolar karşılığında kullanılabilecek Adobe XD yazılımını çıkarmıştı. Yapılan açıklama ile yazılımın ücretsiz olduğu belirtildi. Ancak ücretsiz versiyonunda ücretlide olan ara sıra avantajlar bulunmuyor. Esas Planı isimli sürümde bir tane seferde sadece bir tane tıpkısı tasarıma ve çevrimiçi paylaşıma müsaade veriliyor. Bu yüzden ücretliye bakarak az buçuk daha beş altı işleve topluluk. Fazlasını istiyorsanız ise esasen 10 dolar kabilinden ayrımsız sevap ödemeniz gerekiyor. Sonunda yazılımı daha ilk satın alan kişilerinde hakları mahfuz oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM