87 dakikada robot programcısı olun

87 dakikada robot programcısı olun

Universal Robots sınai süreçlerde rekabet avantajı yaratmak amacıyla verimliliği zait olağan uygulanabilir araçlara yönelen tamlık sektörlere BAĞA+ ve BAĞA Akademi ile hal sağlıyor. Gelişim birliğine dair (kolaboratif robot) Cobot firması Universal Robots, robot teknolojisindeki liderliğini müşteri bindi hizmetleriyle dahi sürdürüyor. Ücretsiz çevrimiçi dünya BAĞA+ ile robot kurulumunda A’dan Z’ye bilcümle ihtiyaçları karşılarken, UR Yüksekokul ile gelişim birliğine dair robot (Cobot) kavramını bellemek ve robot programcısı olmak isteyenler için ücretsiz bire bir dünya sunuyor.

Universal Robots, âdem uygulayım bilimi etkileşimini daha süssüz ve mail ağıl getirmesine apotr olacak şekilde oluşturduğu UR+ ekosistemi sebebiyle otomasyonu bütün amacıyla ulaşılabilir arkaç getiriyor. KAPLUMBAĞA+ ürünleri dümdüz programlanabilir olması (robot programlama uzmanlığı gerektirmez), elastiki konumlandırma ve iş birliğine dair yapısı sebebiyle endüstride, üniversitelerde, vb. bir nice alanda bereketli şekilde kullanılabiliyor. Universal Robots akıbet tüketicilere, distribütörlere, hep entegratörlerine, BAĞA+ ürünlerini geliştirmek ve ticarileştirmek isteyenlere yenilikçi BAĞA+ ‘Tak-Çalıştır ve Üretime Başla!’ uygulaması ile niteliksiz ve acul kurulum ve programlama imkanı sağlıyor. Robot Tutucu (gripper) vb. havari ekipmanlar, aksesuarlardan alıcı sistemleri ve yazılıma büyüklüğünde gerekseme duyulan her madde KAPLUMBAĞA+ platformunda bulunabiliyor.

Universal Robots’un koca makine iş birliğine dayalı iş konsepti ve gelecek teknolojisiyle çeşitli sanayi kollarında kullanıcılara mehabetli avantajlar sağlayıcı çalışmaları terbiye hizmetlerine da yansıyor. Universal Robots, KAPLUMBAĞA Yüksekokul ile aksiyon birliğine dair robot (Cobot) kavramını aktarmak isteyenler üzere ücretsiz ayrımsız âlem sunuyor. KAPLUMBAĞA Yüksekokul’birlikte görgüsüz çevrimiçi terbiye modülleri, etkileşimli simülasyonlar marifetiyle kullanışlı öğrenim imkanı sunuyor. UR Akademi, robot programcısı almak üzere acun çapında 130’dan fazla ülkeden katılan 24 binden çok kullanıcıya ehil. Ingilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Çince, Japonca ve Korece namına 7 dilde sunulan 9 online modül, robot teknolojisi alanında tecrübesi olmayan kullanıcılara dahi önemli bire bir kolaylık sağlıyor. Ilerleyici günlerde Türkçe seçeneğinin bile hayata geçirilerek henüz fazla kullanıcıya bu imkanın sağlanması planlanıyor. UR Akademi sebebiyle takkadak 87 dakikada robot programcısı olunabiliyor. Online adına verilen eğitime Universal Robots web sayfasından ulaşılabiliyor. 

Geçmiş HaberOnePlus 6’nın Kırmızı Seçeneği Duyuruldu Ahir HaberVestel, 20 Yıldır Geceli Gündüzlü Dış Satım Şampiyonu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM