5 eskimemiş MacBook yolda

5 eskimemiş MacBook yolda

Apple’ın kullanılmamış MacBook ürünleri üzerinde çalışmalar başlamış durumda ve bu yıpranmamış dizüstü bilgisayarlar üzerine Fransız bili sitesi Consomac yoluyla bulunan EEC listesi nişane model isimleri sayesinde kâh bilgilere sahip durumdayız.

Apple’ın isimleri amacıyla müsaade ahzetmek istediği kullanılmamış MacBook modelleri Amerika, Rusya, Kazak, Kırgız ve Beyaz Zehir Rusya piyasalarına sunulacak ve A1931, A1932, A1988, A1989 ve A1990 analog isimlerini taşıyacak.

Kemiksiz aynı şekilde birbirlerini strateji eden dublör numaralarına bakılırsa A1931 ve A1932’nin benzeri MacBook 2018 modelinin iki ayrımlı düzeni olduğu oranlama edilebilir. Çoğu kök bu iki modelin yıpranmamış 12 inç MacBook cihazları ve ayrıca anlaşılan söylentileri duyulan MacBook Air 2018’in yanında bir MacBook olabileceği birlikte düşünülüyor.

Analog tıpkı şekilde kalan üç bir numarasının dahi yeni MacBook Pro 2018 modellerini piyes ettiği ve bunların ikisinin 13 pus boyutunda cihazlar birinin de 15 pus boyutunda bir dizüstü bilgisayar olduğu düşünülüyor. Bağımlı kim bu de var olan geleneği devam ettirecektir.

Serencam kendisine, enteresan benzeri şekilde, listelenen bu dizüstü bilgisayarların Eylül yada Son Teşrin ayında sunulacak olan macOS 10.14 Mojave ile değil, macOS 10.13 ile çalışacağı belirtiliyor. Bunun, kullanılmamış Mac bilgisayarların sıradaki macOS’un yayım tarihi öncesinde mi sunulacağı, yoksa bu listenin işletim sisteminin akıbet sürümünden önceki mi kurulduğu daha belli değil.

Ayrıca Apple, Consomac yoluyla bulunan listede ara sıra yıpranmamış iPad modellerinin satışı için de cevaz arayışındaydı. Bu ürünlerin analog numaraları dahi A1876, A2013, A1934 ve A2014 yerine görülüyor.

Bu miktarın dahi üretilmekte olan mukavemetli haddinden fazla iPad anlamına geldiği rahatlıkla söylenebilir fakat sayıların hangi ürünleri düzen ettiğine dair tıpkı tahminde olmak mukavim tür değil. Fakat bu ürünler dahi beta testinde olan iOS 12 yerine iOS 11 ile çalışıyor kendisine listelenmekteler.

Apple’ın eskimemiş iPad’leri eskimemiş özellikler sunacak iOS 12 öncesinde sunması dokuz canlı mantıklı gözükmediğinden çevre, bu listelerin daha önceleri hazırlandığı adisyon edilebilir.

Geçmiş HaberiPhone X mi, iPhone 8 Plus mı? Sonraki HaberHuawei TalkBand B5 Aptal Bileklik Ortaya Artık

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM