4G destekli yeni MiFi geldi!

4G destekli yeni MiFi geldi!

Kablosuz apışlık üzerine rastgele ihtiyaca yönelik geniş işaret ailesine eş olan TP-Link, seyahatlerde, sabit internetin olmadığı alan/mekanlarda (mıntıka, vb) emniyetli kablosuz apışlık oluşturmayı sağlayan kıvrak WiFi (MiFi) çözümleri dahi sunuyor. İçlerine takılan olgun hatlı GÜMÜŞ iri ile müteharrik ve pil desteği sayesinde elektriğe bağlanmadan üstelik interneti dağıtabilen bu mahsulat, yurtdışı seyahatlerde, yazlık evlerde, dinlenme kampı alanlarında ya bile tekne, karavan üzere akıntı halindeki yaşam alanlarında güvenli WiFi zıkkım sağlamak için zaruri cihazlar.

MiFi cihazlarında de tüketicilere bol almaşık sunan TP-Ilişim,  daha önceki 3G destekli olan ve çakıl taşı taşına mümasil tasarımı ile dürü alan kıpırdak WiFi cihazının 4G destekli modelini satışa sundu. M7200 nüsha MiFi cihazı, siktirici boyutu sebebiyle çantada, cepte seçme yere ferah ferah taşınabiliyor. Bildirme yıpranmamış sulp 4G (FDD/TDD-LTE) desteği kâin kitap, bu sayede elan acul WiFi bağlantısı sunuyor.

2018071017313427785.jpg TP-Link'ten 4G Destekli Yeni MiFi Cihazı

WiFi desteği olan bilcümle cihazların internete erişimini sağlayabilen ürüne, tablet bilgisayardan dizüstü bilgisayara, uslu telefondan düşüncesiz saate büyüklüğünde her maşa bağlanabiliyor. Benzeri anda 10 güç/cihaza büyüklüğünde WiFi desteği sunan M7200, zarfında yer düz 2000 mAh kapasiteli aktif pili sebebiyle sekiz saate büyüklüğünde bağlantı desteği sunuyor. Böylece cıvıltı prizi olmayan yerlerde (dış mekan etkinlikleri, hareket gezileri, tabiat gezileri vb) rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ürünü çalışır ağıl ilam etmek de son mertebe kolay. İçine 4G destekli (geriye çevrilmiş kendisine 3G desteği bile bulunuyor) bir SIM deneyli takıp, cihazın ağır sıklet düğmesine vurmak yeterli oluyor. Serian canlı olan cihaz WiFi dağıtmaya başlıyor. TP-Link kıpırdak aplikasyon yazılımı olan tpMiFi sebebiyle Android ya üstelik iOS cihazlardan dahi ürüne erişip dönüştürmek türlü. Böylece M7200’e hangi cihazların mecbur olduğundan haber tüketimine ve sınırlamasına büyüklüğünde zorlu çokça molekül tpMiFi uygulaması ile izlenip taharri edilebiliyor.

Türkiye’birlikte satışa verilen 4G destekli yeni MiFi cihazı M7200’ün başvuru edilen mir fiyatı KDV karışma 469 TL namına açıklandı.

Önceki HaberADATA’dan Baziçe Severlere Ödül Yağmuru Sonraki HaberHTC, Blok Zinciri Telefonunu Ortaya Çıkarıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM